przesuń do góry

Zespół

NASZ ZESPÓŁ

Marysia Pająk

MARYSIA
PAJĄK

Sport i aktywność fizyczna to moja codzienność, z której czerpię mnóstwo radości i energii do działania. Stworzyłam „W górę”, gdzie łączę wszystkie moje pasje. Organizuję wyjazdy, treningi, prowadzę biuro, szkolę na nartach. Jestem wśród i dla ludzi, którzy mnie inspirują i ciągle mnożą moje plany na przyszłość. Jestem pedagogiem, socjologiem, nauczycielem Montessori. Od ponad 10 lat pracuję z dziećmi, od 4 lat swoje działania opieram o filozofię Marii Montessori, która ufa dziecku i jego naturalnej potrzebie rozwoju. Posiadam uprawnienia Instruktora Narciarstwa Zjazdowego SITN PZN, Instruktora Rekreacji Ruchowej MENIS, Żeglarza Jachtowego PZŻ, Płtetwonurka P1 KDP/CMAS, Nauczyciela Wczesnej Edukacji Montessori PIM (MACTE), Wychowawcy kolonijnego, Kierownika wycieczek szkolnych i imprez – krajoznawczo turystycznych.

Dominik Pająk

DOMINIK
PAJĄK

Mózg operacyjny i właściciel „W górę”. Snuję wizje, liczę i planuję. Bujam w obłokach i sprowadzam na ziemię. Na co dzień jestem konsultantem w firmie doradczej, a w czasie wolnym amatorem wspinaczki, jazdy na rowerze, górskich wędrówek, rolek i wszystkiego, do czego namówi mnie ekipa „W górę”.

Michał Chudek

MICHAŁ
CHUDEK

Absolwent AWF, instruktor narciarstwa, trener personalny, dietetyk. Pełen pasji i zaangażowania, potrafi zachęcić do aktywności fizycznej nawet najbardziej opornych!

Tymon Waliński

TYMON
WALIŃSKI

Sport to całe moje życie – na co dzień uczę WFu w jednej z gliwickich szkół oraz prowadzę sekcje i treningi na ściance wspinaczkowej. Po pracy rower, pływanie, nurkowanie, no i góry, gdzie ciągnie mnie jak wilka do lasu… wspinanie, jaskinie, freeridowe zjazdy z nieoczywistych miejsc. Równowagi szukam chodząc po slacku, a od nie dawna także w wersji „highline”. Jestem absolwentem AWF w Katowicach, Instruktorem Narciarstwa (SITN PZN, MENiS),Wspinaczki (MENiS), Pływania (MENiS). Posiadam uprawnienia Płetwonurka P1 KDP/CMAS oraz Jachtowego Sternika Morskiego PZŻ.

Barbara Sychy

BARBARA
SUCHY

Mam jedno poważne uzależnienie – góry i narciarstwo pod każdą postacią. Jestem instruktorem SITNPZN. Kilka lat temu nieodwołalnie i bezwarunkowo zakochałam się w skitouringu – od tej pory pokonuję Tatry i Alpy na fokach, wciąż odkrywając nowe, a lista miejsc, z których warto zjechać nie ma końca… Gdy trzeba odstawić narty do szafy, wspinam się w skałach i pieszo przemierzam górskie szlaki. Jestem również Sternikiem Jachtowym PZŻ i Sternikiem Motorowodnym.

Krzysiek Konopacki

KRZYSIEK
KONOPACKI

Mówię o sobie: „Człowiek 4 żywiołów!” Z wodą związany jestem jako instruktor pływania i płetwonurek. Z ziemią jako wspinacz, snowboardzista i narciarz, w których to dyscyplinach jestem aktywnym instruktorem. Od pewnego czasu moją nową pasją jest powietrze, co realizuję poprzez skoki spadochronowe i loty na paralotni. To nie wszystko, bo cokolwiek robię „ma być ogień”!!! Jestem absolwentem AWF w Katowicach. Posiadam uprawnienia Płetwonurka P1 KDP/CMAS, skoczka spadochronowego, pilota paralotni, jestem Instruktorem Narciarstwa (SITN PZN, MENiS), Snowboardu (SITS/ MENiS), Wspinaczki i Pływania (MENiS).

Marcin Kanafek

MARCIN
KANAFEK

Jestem instruktorem narciarstwa PZN, żeglarzem (byłym zawodnikiem olimpijskiej regatowej klasy laser), sternikiem jachtowym. Na co dzień pracuję jako fizjoterapeuta. Swoją pasję do aktywnego wypoczynku, pracy z ludźmi i podróżowania łączę w pracy na stoku.

Dominika Romańczyk

DOMINIKA
ROMAŃCZYK „MISIA”

Pomocnik instruktora SITN PZN. Energiczna, uśmiechnięta i pomysłowa. Umie rozkręcić i rozbawić do łez każdego! Na stoku podczas zajęć zawsze czymś zaskoczy, dzieci ją uwielbiają!